Наші партнери

Страхуйтеся в надійних компаніях це позбавить Вас від зайвих проблем при страховому випадку.
Вибираючи страховика, подивіться на його місце в проекті Народний top. Рейтинг страхових компаній і вивчіть думку клієнтів про нього.
Оцініть розмір необхідної Вам страхової суми в залежності від країни, куди збираєтеся, і виду відпочинку. У будь-якому випадку віддавайте перевагу поліси зі страховою сумою від 30 тисяч доларів.
Якщо за кордоном Ви маєте намір займатися екстремальними видами спорту, купуйте страховку саме для цього (вона коштує в 1,5-3 рази дорожче). Не намагайтеся використовувати для такого відпочинку звичайну страховку – вона все одно не буде працювати, і Ви даремно витратите гроші.
За звичайної страховці для мандрівників відшкодовуються тільки медичні витрати. При цьому вони повинні бути понесені саме за кордоном і визнані страховою компанією. В результаті страхової виплати часто не вистачає для повної компенсації реальних витрат мандрівника (страховик не визнав той чи інший витрата, оплатив лише евакуацію на батьківщину, де довелося лікуватися за свій рахунок, не прийняв документи на мові країни виїзду і запропонував клієнтові перевести їх за свій рахунок і т.п.). Тому разом зі страховкою від медичних витрат купуйте поліс страхування від нещасних випадків. Він діє не тільки за кордоном, але і на батьківщині, причому підтвердити факт страхової події і отримати виплату по такому полісу легше, ніж по звичайній туристичній страховці.
Вирішіть, чи потрібні Вам додаткові послуги: страхування багажу, страхування на випадок відміни поїздки, а також страхування цивільної відповідальності (обов’язково скористайтеся цією страховкою, якщо під час поїздки збираєтеся займатися екстремальними видами спорту).
Перш ніж купувати поліс ретельно вивчіть весь перелік ризиків, що покриваються і виключення зі страхового покриття. Особливу увагу зверніть на питання, пов’язані з вагітністю та стоматологічними послугами.